Oczyszczanie ścieków przemysłowych śmieci Brzozów

Trudny dzień

Za tydzień nadejdzie kolokwium. Pomyślałby ktoś, że to szmat czasu. Niestety, nie dla mnie. Następnego dnia muszę odprowadzić młodszą siostrę do szkoły. Jest potwornie zdenerwowana, bo następnego dnia ma występ, w którym odgrywa główną rolę – Kopciuszka. Następnie będę musiała zająć się nią przez całe popołudnie. Następny dzień podobnie mam zajęty dla niej, kolejne pięć też. Rodzice wyjechali na wczasy, zostawiając mnie z tym niewdzięcznym młodzikiem. Nieraz gnębią mnie myśli, iż ona już nigdy nie dorośnie a także stale będzie wieczną optymistką. Nawet jej tego zazdroszczę.
Gdybym nie poszła na dwa kierunki studiów, miałabym lżej. Jednak naiwnie (lub nie) sądzę, iż będę posiadać okazalsze perspektywy na rynku pracy. Co badam? Odpady, w bardzo rozległym rozumieniu. Obym tylko nie musiała wykonywać swoją pracę w śmieciarce…
Niewysoki, szpakowaty nauczyciel zażyczył sobie referat o oczyszczaniu ścieków przemysłowych. Pragnęłabym osiągnąć jak najlepszą notę, tak aby mieć szanse uzyskać chociaż czwórkę na semestr. Z tego powodu lepszym wyjściem będzie wmówienie sobie, iż oczyszczanie ścieków przemysłowych jest fascynujące.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap